• Školský psychológ

  Školský psychológ

  Od 1. júla poskytuje naša škola bezplatné psychologické poradenstvo pre žiakov a rodičov našej školy prostredníctvom školkého psychológa.  Ďalšie informácie: TU 

 • Slávnostné ukončenie školského roka 2017/2018

  Slávnostné ukončenie školského roka 2017/2018

  Dňa 29.júna 2018 sa zatvorili brány našej školy na dva mesiace. 311 žiakov si prevzalo vysvedčenia, z toho 66 žiakom boli udelené pochvaly triednymi učiteľmi a 31 žiakov prevzalo pochvalu riaditeľom školy za výborný prospech, vzorné správanie a reprezentáciu školy. Žiakom aj rodičom prajeme príjemné prežitie prázdnin a DOVIDENIA  3. septembra 2018.

 • Liga majstrov

  25.júna 2018 sa uskutočnil futbalový turnaj Liga majstrov vo Veľkých Kapušanoch. Naši chlapci získali 2.miesto, pre školu futbalové dresy.

 • Šporová olympiáda Medzibodrožia

  22.júna 2018 sa uskutočnil 10.ročník Športovej olympiády Medzibodrožia pre žiakov základných škôl v Kráľovskom Chlmci. Naše výsledky:

  Vybíjaná dievčatá - 1.miesto

  Beh 60m – Godarský 1.miesto

  Beh 60m – Kissová R. 2.miesto

  Street basketbal chlapci– 1.miesto

  Street basketbal dievčatá - 2.miesto

  Hod granátom  - Seman Denis – 2.miesto

  Hod granátom  - Hokszová S. – 2.miesto

  Hod granátom - Kissová R. - 3.miesto

  Silový viacboj – Radvanská F.- 3.miesto

  Silový viacboj – Bajo J. – 2.miesto

  Cezpoľný beh – Barati E.- 3.miesto

  Skok do diaľky - Horváth D. -2.miesto

  Skok do diaľky - Latócka K. - 3.miesto

  Celkové hodnotenie školy 82 bodov – 1.miesto a získala Putovný pohár

 • Land art v II.A

  Land art v II.A

  19.6. v našej triede na hodinách výtvarnej výchovy vládol tvorivý ruch. Žiaci z prírodných materiálov tvorili rôzne zaujímavé obrazy.

 • Pohár starostu obce Streda nad Bodrogom

  8.júna 2018 sa uskutočnili turnaje vo volejbale a vo futbale o Pohár starostu obce Streda nad Bodrogom. Naši žiaci vo volejbale obsadili 1.miesto a vo futbale 2.miesto.

 • Krajské kolo - Midivolejbal - chlapci

  7.júna 2018 sa uskutočnilo krajské kolo v Midivolejbale chlapcov v Strážskom. Naši žiaci obsadili 6.miesto.

 • Vybíjaná - krajské kolo

  6.júna 2018 sa uskutočnilo krajské kolo vo vybíjanej dievčat v Košiciach ZŠ M.Lechkého. Naše dievčatá sa v silnej konkurencii umiestnili na 5.mieste.

 • Stolnotenisový turnaj

  Stolnotenisový turnaj

  1.júna 2018 sa uskutočnil stolnotenisový turnaj pod záštitou primátorky mesta z príležitosti osláv Dňa detí. V skupine 5.až 7.ročníka získal 1.miesto E.Barati, 2.miesto Zelenák D., 3.miesto Rácz R.. V skupine 8.a 9.ročníka získali 1.miesto Kovács E., 2.miesto Godarský L.,3.miesto Koči A.

 • Krajské kolo v Minivolejbale - dievčatá

  31.mája 2018 nás naše dievčatá reprezentovali na krajskom kole v Minivolejbale.

 • Tisza cup

  25.mája 2018 sa uskutočnil futbalový turnaj Tisza cup. Naši žiaci obsadili 2.miesto. Najlepším hráčom turnaja sa tal D.Seman.

 • Mini a Midivolejbal

  23.mája 2018 sa odohrali predkolá v Michalovciach. Naši žiaci obsadili v Minivolejbale 2.miesto.

  V Midivolejbale obsadili 1.miesto a postúpili na krajské kolo. Gratulujeme!

 • Exkurzia do múzea vo Svidníku a na Duklu

  Exkurzia do múzea vo Svidníku a na Duklu

  Dňa 31.5.2018 sa žiaci ôsmeho a deviateho ročníka zúčastnili dejepisnej exkurzie. Najprv  navštívili Vojenské historické múzeum vo Svidníku. Prezreli si exponáty, ktoré im priblížili obdobie I. a II. svetovej vojny. V areáli múzea videli vojenskú bojovú techniku. Bodkou ich programu v múzeu bolo premietanie skutočných vojnových záberov v krátkometrážnom filme. V tesnej blízkosti múzea  navštívili aj Pomník padlých sovietskych vojakov. Následne  sa presunuli na Duklu. Oboznámili  sa s krásnym prostredím Dukly pohľadom zo 49 metrov vysokej vyhliadkovej veže. Vypočuli  si zaujímavý výklad o bojoch na Duklianskom priesmyku počas Karpatsko - duklianskej operácie. Na pamätníku a vojnovom cintoríne na Dukle  si uctili pamiatku padlých vojakov položením venca. Táto exkurzia  všetkých veľmi zaujala a utvrdila v myšlienke, že udržiavanie mieru vo svete by malo byť prioritou každého z nás.

 • Putovný pohár ZŠ

  Putovný pohár ZŠ

   

  1.mája 2018 sa uskutočnil XIV.ročník putovného pohára ZŠ. Naši starší žiaci obsadili 7.miesto a mladší žiaci 9.miesto.

 • Minivolejbal - dievčatá

  Minivolejbal - dievčatá

   

  10.mája 2018 sa uskutočnilo predkolo v minivolejbale dievčat. Naše dievčatá vyhrali vo svojej skupine a postúpili na krajské kolo do Vranova nad Topľou

 • Liga majstrov-záverečné kolá

  Liga majstrov-záverečné kolá

   

  9.mája 2018 sa uskutočnili záverečné kolá v základnej skupine futbalového turnaja "Liga majstrov". Naši žiaci v základnej skupine obsadili 1. miesto a postúpili do finále, ktoré sa uskutoční koncom júna vo Veľkých Kapušanoch.

 • Školský výlet na Morské oko Vihorlatu

  Školský výlet na Morské oko Vihorlatu

  Dňa 30.5.2018 žiaci II.A, II.B a V.B triedy so svojimi triednymi učiteľmi navštívili Národnú prírodnú rezerváciu Morské oko v sopečnom pohorí Vihorlatských vrchov. Morské oko vo Vihorlatských vrchoch je tretie najväčšie jazero na Slovensku. Spolu s Vihorlatom s 240-ročnými bukovými pralesmi patria ku skvostom, ktoré máme zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO.

 • Školská jedáleň

  Školská jedáleň

  Informácie o stravovaní v školskej jedálni sú na uvedenom odkaze: TU

 • KOMPARO

  04.05.2018 sa žiaci 4.ročníka zapojili do testovania KOMPARO. KOMPARO je výborná príležitosť ako pripraviť žiakov na Testovanie 5.Získame cennú spätnú väzbu, ako sme na tom v porovnaní s inými školami a kde máme problémy.

 • Súťaž Dejepis v kocke

  Súťaž Dejepis v kocke

  14.5.2018 sa v Kráľovskom Chlmci konal 1.ročník vedomostnej súťaže Dejepis v kocke.

  Súťaž sa uskutočnila pri príležitosti 575. výročia narodenia Mateja Korvína. Našu školu pod vedením pána učiteľa Mgr.A.Csanaka reprezentovalo trojčlenné družstvo zložené zo žiakov 8.ročníka. S. Bálint, M.Gazdag a M.Mižák obsadili veľmi pekné druhé miesto. Blahoželáme.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola
  Školská 3, 076 43 Čierna nad Tisou
 • +421 56 63 50 509

Fotogaléria