• Pohár starostu obce Streda nad Bodrogom

  8.júna 2018 sa uskutočnili turnaje vo volejbale a vo futbale o Pohár starostu obce Streda nad Bodrogom. Naši žiaci vo volejbale obsadili 1.miesto a vo futbale 2.miesto.

 • Krajské kolo - Midivolejbal - chlapci

  7.júna 2018 sa uskutočnilo krajské kolo v Midivolejbale chlapcov v Strážskom. Naši žiaci obsadili 6.miesto.

 • Stolnotenisový turnaj

  1.júna 2018 sa uskutočnil stolnotenisový turnaj pod záštitou primátorky mesta z príležitosti osláv Dňa detí. V skupine 5.až 7.ročníka získal 1.miesto E.Barati, 2.miesto Zelenák D., 3.miesto Rácz R.. V skupine 8.a 9.ročníka získali 1.miesto Kovács E., 2.miesto Godarský L.,3.miesto Koči A.

 • Krajské kolo v Minivolejbale - dievčatá

  31.mája 2018 nás naše dievčatá reprezentovali na krajskom kole v Minivolejbale.

 • Tisza cup

  25.mája 2018 sa uskutočnil futbalový turnaj Tisza cup. Naši žiaci obsadili 2.miesto. Najlepším hráčom turnaja sa tal D.Seman.

 • Mini a Midivolejbal

  23.mája 2018 sa odohrali predkolá v Michalovciach. Naši žiaci obsadili v Minivolejbale 2.miesto.

  V Midivolejbale obsadili 1.miesto a postúpili na krajské kolo. Gratulujeme!

 • Exkurzia do múzea vo Svidníku a na Duklu

  Dňa 31.5.2018 sa žiaci ôsmeho a deviateho ročníka zúčastnili dejepisnej exkurzie. Najprv  navštívili Vojenské historické múzeum vo Svidníku. Prezreli si exponáty, ktoré im priblížili obdobie I. a II. svetovej vojny. V areáli múzea videli vojenskú bojovú techniku. Bodkou ich programu v múzeu bolo premietanie skutočných vojnových záberov v krátkometrážnom filme. V tesnej blízkosti múzea  navštívili aj Pomník padlých sovietskych vojakov. Následne  sa presunuli na Duklu. Oboznámili  sa s krásnym prostredím Dukly pohľadom zo 49 metrov vysokej vyhliadkovej veže. Vypočuli  si zaujímavý výklad o bojoch na Duklianskom priesmyku počas Karpatsko - duklianskej operácie. Na pamätníku a vojnovom cintoríne na Dukle  si uctili pamiatku padlých vojakov položením venca. Táto exkurzia  všetkých veľmi zaujala a utvrdila v myšlienke, že udržiavanie mieru vo svete by malo byť prioritou každého z nás.

 • Putovný pohár ZŠ

   

  1.mája 2018 sa uskutočnil XIV.ročník putovného pohára ZŠ. Naši starší žiaci obsadili 7.miesto a mladší žiaci 9.miesto.

 • Minivolejbal - dievčatá

   

  10.mája 2018 sa uskutočnilo predkolo v minivolejbale dievčat. Naše dievčatá vyhrali vo svojej skupine a postúpili na krajské kolo do Vranova nad Topľou

 • Liga majstrov-záverečné kolá

   

  9.mája 2018 sa uskutočnili záverečné kolá v základnej skupine futbalového turnaja "Liga majstrov". Naši žiaci v základnej skupine obsadili 1. miesto a postúpili do finále, ktoré sa uskutoční koncom júna vo Veľkých Kapušanoch.

 • Školský výlet na Morské oko Vihorlatu

  Dňa 30.5.2018 žiaci II.A, II.B a V.B triedy so svojimi triednymi učiteľmi navštívili Národnú prírodnú rezerváciu Morské oko v sopečnom pohorí Vihorlatských vrchov. Morské oko vo Vihorlatských vrchoch je tretie najväčšie jazero na Slovensku. Spolu s Vihorlatom s 240-ročnými bukovými pralesmi patria ku skvostom, ktoré máme zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO.

 • Školská jedáleň

  Informácie o stravovaní v školskej jedálni sú na uvedenom odkaze: TU

 • KOMPARO

  04.05.2018 sa žiaci 4.ročníka zapojili do testovania KOMPARO. KOMPARO je výborná príležitosť ako pripraviť žiakov na Testovanie 5.Získame cennú spätnú väzbu, ako sme na tom v porovnaní s inými školami a kde máme problémy.

 • Súťaž Dejepis v kocke

  14.5.2018 sa v Kráľovskom Chlmci konal 1.ročník vedomostnej súťaže Dejepis v kocke.

  Súťaž sa uskutočnila pri príležitosti 575. výročia narodenia Mateja Korvína. Našu školu pod vedením pána učiteľa Mgr.A.Csanaka reprezentovalo trojčlenné družstvo zložené zo žiakov 8.ročníka. S. Bálint, M.Gazdag a M.Mižák obsadili veľmi pekné druhé miesto. Blahoželáme.

 • Týždeň modrého gombíka Unicef 2018

   

  Slovenský výbor pre UNICEF už po 14. raz organizuje celoslovenskú verejnú zbierku Týždeň modrého gombíka. Cieľom zbierky, ktorá sa koná 14. - 20. mája 2018, je zabezpečiť humanitárnu pomoc pre deti na Ukrajine v konfliktných oblastiach.

  Deťom na Ukrajine, ktoré trpia v dôsledku ozbrojeného konfliktu, môžete pomôcť Vašimi príspevkami do pokladničiek dobrovoľníkov na našej škole.

   

 • Mini a Midi volejbal - záverečné kolo

   

  12. a 16. apríla 2018 sa uskutočnili záverečné kolá v Mini a Midi volejbale chlapcov a dievčat. Mini chlapcov 1.miesto, Midi chlapcov 1.miesto, Mini dievčatá 1.miesto - gratulujeme. Krajské kolá sa uskutočnia v máji. Držíme palce!

 • Prehadzovaná

  17.apríla 2018 sa na našej škole odohrali zápasy v prehadzovanej trojíc. Naši žiaci obsadili 2.miesto.

 • Plavecký výcvik

  V dňoch od 23.apríla do 27.apríla 2018 40 žiakov našej školy absolvovalo plavecký výcvik v Thermalparku Šírava. Žiakom sa podarilo zvládnuť základné plavecké zručnosti, preplávať 10m plaveckým spôsobom kraul, alebo preplávať 10m s doskou.

 • Zápis do 1. ročníka

  11. apríla 2018 sa na našej škole konal slávnostný zápis žiakov do 1. ročníka. Budúcich prváčikov privítala pani riaditeľka a pekný program im pripravili žiaci 1. ročníka. Kým rodičia zapisovali svoje deti do školy, budúci prváčikovia ukázali svoju zručnosť v triedach. Výborne zvládli testy, nakreslili krásne obrázky a sa aj zahrali . Zo školy si na pamiatku odniesli malé darčeky.

 • Výchovný koncert ZUŠ

  27.apríla žiaci ZUŠ v Čiernej nad Tisou nám predviedli hru na jednotlivých hudobných nástrojoch. Vďaka pani učiteľkám sme sa dozvedeli aj o vzniku a vývine hudobných nástrojov. Ďakujeme!

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola
  Školská 3, 076 43 Čierna nad Tisou
 • +421 56 63 50 509

Fotogaléria