Partneri školy

Utorok 14. 8. 2018

Oznamy

Oznámenie

Vážení rodičia informácie o triedach, žiakoch a učiteľoch sú dostupné iba po prihlásení. Aktuálne informácie budú k dispizícii od prvého školského týždňa.

Riaditeľka školy

Školská jedáleň

Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že svoje dieťa na stravovanie v školskej jedálni môžete prihlásiť u pani veducej ŠJ E. Matyiovej aj počas školského roka  v čase od 8:00 hod. do 14:00 hod.

Hygiena detí a mládeže

Užitočné informácie k danej problematike pre rodičov sú zverejnené na web stránke Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Trebišov. Bližšie informácie nájdete: TU

Oznámenie

V areáli školy je zakázaný pohyb osôb a detí bez povolenia!

Počítadlo návštev

Vitajte na stránkach našej školy

Motto našej školy: " Poznanie je zmyslom, cieľom a chlebom života"

Oznámenie

Zmena úradných hodín na sekretariáte školy počas letných prázdnin: každý pondelok od 8:00-12:00 hod.

Vchod spredu od starej budovy.

Tel. kontakt: 056/6350509, email: gozscnt@zoznam.sk

Vážení rodičia potvrdenia pre žiakov na dopravu autobusom a vlakom budeme vydávať od 27.08.2018.

Vedenie školy

Oznámenie školskej jedálne

Vedúca školskej jedálne oznamuje rodičom, že stravné lístky na mesiace september a október 2018 si budú môcť zakúpiť

už 30. - 31. augusta 2018

od 8:00 hod. do 15:00 hod.

E. Matyiová, ved.ŠJ

Vážení kolegovia, rodičia a žiaci našej školy. Prajeme Vám príjemné prežitie letných prázdnin a dovidenia v septembri.

Vedenie školy

Projekt: " Zabezpečenie a podpora vzdelávacieho procesu so špeciálnym dôrazom pre žiakov so ŠVVP"

Začiatok realizácie od 1.februára 2018.

Bližšie informácie: TU

• Školský psychológ

Od 1. júla poskytuje naša škola bezplatné psychologické poradenstvo pre žiakov a rodičov našej školy prostredníctvom školkého psychológa. Ďalšie informácie: TU

• Slávnostné ukončenie školského roka 2017/2018

Dňa 29.júna 2018 sa zatvorili brány našej školy na dva mesiace. 311 žiakov si prevzalo vysvedčenia, z toho 66 žiakom boli udelené pochvaly triednymi učiteľmi a 31 žiakov prevzalo pochvalu riaditeľom školy za výborný prospech, vzorné správanie a reprezentáciu školy. Žiakom aj rodičom prajeme príjemné prežitie prázdnin a DOVIDENIA 3. septembra 2018.

• 25.júna 2018 sa uskutočnil futbalový turnaj Liga majstrov vo Veľkých Kapušanoch. Naši chlapci získali 2.miesto, pre školu futbalové dresy.

• 22.júna 2018 sa uskutočnil 10.ročník Športovej olympiády Medzibodrožia pre žiakov základných škôl v Kráľovskom Chlmci. Naše výsledky:

Vybíjaná dievčatá - 1.miesto

Beh 60m – Godarský 1.miesto

Beh 60m – Kissová R. 2.miesto

Street basketbal chlapci– 1.miesto

Street basketbal dievčatá - 2.miesto

Hod granátom - Seman Denis – 2.miesto

Hod granátom - Hokszová S. – 2.miesto

Hod granátom - Kissová R. - 3.miesto

Silový viacboj – Radvanská F.- 3.miesto

Silový viacboj – Bajo J. – 2.miesto

Cezpoľný beh – Barati E.- 3.miesto

• Land art v II.A

19.6. v našej triede na hodinách výtvarnej výchovy vládol tvorivý ruch. Žiaci z prírodných materiálov tvorili rôzne zaujímavé obrazy.