Partneri školy

Nedeľa 25. 2. 2018

Oznamy

Oznámenie

Oznamujeme rodičom, že dopravné za mesiac JANUÁR sa bude vyplácať 20. februára a 21. februára 2018 od 7:30 hod. do 15:30 hod. Obedňajšia prestávka: 12:00 - 12:30 hod.

Vedenie školy

Jarné prázdniny

Jarné prázdniny budú od 26.2.2018 do 2.3.2018. Vyučovanie začne 5.marca 2018 / v pondelok/.

Oznámenie

Vážení rodičia informácie o triedach, žiakoch a učiteľoch sú dostupné iba po prihlásení. Aktuálne informácie budú k dispizícii od prvého školského týždňa.

Riaditeľka školy

Školská jedáleň

Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že svoje dieťa na stravovanie v školskej jedálni môžete prihlásiť u pani veducej ŠJ E. Matyiovej aj počas školského roka  v čase od 8:00 hod. do 14:00 hod.

Hygiena detí a mládeže

Užitočné informácie k danej problematike pre rodičov sú zverejnené na web stránke Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Trebišov. Bližšie informácie nájdete: TU

Oznámenie

V areáli školy je zakázaný pohyb osôb a detí bez povolenia!

Počítadlo návštev

Počet návštev: 1197413

Vitajte na stránkach našej školy

Motto našej školy: " Poznanie je zmyslom, cieľom a chlebom života"

Testovanie T9-2018

Testovanie žiakov 9. ročníka sa uskutoční

dňa 21.marca 2018

/ streda/

Bližšie informácie: TU

Zápis žiakov do 1. ročníka

Riaditeľstvo školy oznamuje rodičom, že Zápis žiakov do 1. ročníka sa uskutoční dňa 11.apríla 2018 so začiatkom o 13:00 hod. v budove školy. Na zápis je potrebné doniesť rodný list dieťaťa, občiansky preukaz, 8€ na písanky do 1. ročníka a prvú knihu budúceho prváka.

Vedenie školy

Projekt: " Zabezpečenie a podpora vzdelávacieho procesu so špeciálnym dôrazom pre žiakov so ŠVVP"

Začiatok realizácie od 1.februára 2018.

Bližšie informácie: TU

• 7.februára 2018 sa uskutočnilo 4. a 5.kolo Ligy majstrov v Gymnáziu v Kráľovskom Chlmci.

ZŠ Čierna n/T. - ZŠ Bieľ 2 : 0; 4:0

ZŠ Čierna n/T. - Gymn.Kr.Chlmec 0 :3; 4: 0

ZŠ Čierna n/T. - ZŠ Kr.Chlmec slov. 1 : 1; 0 : 2

Naši žiaci po 5. kole vedú vo svojej skupine.

• 1.februára sa konal na našej škole karneval. Žiaci 1. stupňa si dali na výbere masiek naozaj záležať. Každá maska bola výnimočná a mala svoje čaro. Po prehliadke masiek si deti zasúťažili a potom sa už zvŕtali na tanečnom parkete.

• 22. januára sa žiaci 5. ročníkov zúčastnili na divadelnom predstavení Ronja, dcéra lúpežníka. Žiaci so zatajeným dychom sledovali, ako Ronja a Birk zažívali nielen nevšedné dobrodružstvá v lone čistej prírody, ale spoznávali aj chyby a bolesti dospelých. Odhodlali sa na nadľudskú úlohu - spriateliť dva znepriatelené rody.

S krásnym umeleckým zážitkom sa vracali malí diváci domov a určite sa do ŠD radi vrátia.

• V tejto súťaži Ypsilon - slovina je hra si žiaci 5. a 6. ročníkov porovnali svoje vedomosti s rovesníkmi zo všetkých základných škôl v rámci Slovenska. Náš žiak 5.B triedy Mark Takáč sa umiestnil na peknom 3.mieste. Blahoželáme!

• 17.januára 2018 sa uskutočnila súťaž Mini a Midivolejbal chlapcov.

Po 2.kole v Minivolejbale sú naši žiaci na 1.mieste a v Midivolejbale na 2.mieste.

19.januára 2018 sa uskutočnila súťaž Mini a Midivolejbal dievčat.

Po 2.kole v Minivolejbale sú naše žiačky na 1.mieste a v Midivolejbale na 3.mieste.