Partneri školy

Oznamy

Riaditeľské voľno

Oznamujeme rodičom, že dňa

29. októbra 2018 bude žiakom školy udelené riaditeľské voľno z prevádzkových dôvodov.

Riaditeľka škoy

Skrátená prevádzka v ŠKD

oznamujem rodičom, že dňa 26. októbra 2018 bude skrátená prevádzka v ŠKD od 11:30 do 13:00 hod. z organizačných dôvodov- Stretnutie s bývalými zamestnancami školy z príležitosti mesiaca úcty k starším.

Riaditeľka školy

Jesenné prázdniny

Jesenné prázniny budú 31.10.2018 a 2.11.2018. Žiaci nastúpia do školy 5. 11.2018.

Oznámenie

Vážení rodičia informácie o triedach, žiakoch a učiteľoch sú dostupné iba po prihlásení. Aktuálne informácie budú k dispizícii od prvého školského týždňa.

Riaditeľka školy

Školská jedáleň

Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že svoje dieťa na stravovanie v školskej jedálni môžete prihlásiť u pani veducej ŠJ E. Matyiovej aj počas školského roka  v čase od 8:00 hod. do 14:00 hod.

Hygiena detí a mládeže

Užitočné informácie k danej problematike pre rodičov sú zverejnené na web stránke Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Trebišov. Bližšie informácie nájdete: TU

Oznámenie

V areáli školy je zakázaný pohyb osôb a detí bez povolenia!

Počítadlo návštev

Vitajte na stránkach našej školy

Motto našej školy: " Poznanie je zmyslom, cieľom a chlebom života"

Oznámenie pre rodičov

Vážení rodičia,  DOPRAVNÉ za mesiac SEPTEMBER 2018 sa bude vyplácať v dňoch 23.10 a 24.10.2018 na sekretariáte školy v čase: 8:00 - 16:00 hod.

Obedňajšia prestávka: 12:00 -12:30 hod.

Vedenie školy

Projekt: " Zabezpečenie a podpora vzdelávacieho procesu so špeciálnym dôrazom pre žiakov so ŠVVP"

Začiatok realizácie od 1.februára 2018.

Bližšie informácie: TU

• Dňa 9.10.2018 sa odohrali zápasy vo futbale vo Veľkých Kapušanoch. Naši mladší žiaci vedú vo svojej skupine.

• V septembri sa žiaci našej školy zúčastnili na Vinobraneckej olympiáde v Kráľovskom Chlmci. Dievčatá vo vybíjanej si vybojovali 1.miesto. Družstvo starších chlapcov vo futbale obsadilo 3.miesto.

• Cvičme spolu

V dňoch 24. septembra a 25. septembra 2018 sa našej škole realizovali športové aktivity pre žiakov, zamestnancov a rodičov pod názvom: "Cvičme spolu" z príležitosti Európskeho týždňa športu. Bližšie informácie: TU

• Biela pastelka

Biela pastelka je verejná zbierka, ktorá aj vďaka vašej pomoci zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii. Cieľom zbierky je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Výnos Bielej pastelky je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, teda na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života. Biela pastelka patrí medzi 10 najväčších zbierok na Slovensku.Bližšie informácie: http://bielapastelka.sk/