Partneri školy

Streda 23. 1. 2019

Oznamy

Testovanie žiakov 9. ročníka T9- 2019

Testovanie žiakov 9. ročníka sa uskutoční dňa 3. apríla 2019. Bližšie informácie: TU

Oznámenie

Vážení rodičia informácie o triedach, žiakoch a učiteľoch sú dostupné iba po prihlásení. Aktuálne informácie budú k dispizícii od prvého školského týždňa.

Riaditeľka školy

Školská jedáleň

Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že svoje dieťa na stravovanie v školskej jedálni môžete prihlásiť u pani veducej ŠJ E. Matyiovej aj počas školského roka  v čase od 8:00 hod. do 14:00 hod.

Hygiena detí a mládeže

Užitočné informácie k danej problematike pre rodičov sú zverejnené na web stránke Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Trebišov. Bližšie informácie nájdete: TU

Oznámenie

V areáli školy je zakázaný pohyb osôb a detí bez povolenia!

Počítadlo návštev

Vitajte na stránkach našej školy

Motto našej školy: " Poznanie je zmyslom, cieľom a chlebom života"

Pozvánka

Vážení rodičia pozývame Vás na triedne aktívy, ktoré sa uskutočnia dňa 15. januára 2019 so začiatkom o 14:00 hod. v kmeňových učebniach.

Vedenie školy

Zápis žiakov do 1.ročníka základnej školy

Vedenie školy oznamuje, že Slávnostný zápis žiakov do 1. ročníka základnej školy sa uskutoční dňa 5. apríla 2019 so začiatkom o 13:00 hod. v budove školy. Zákonný zástupca prinesie: občiansky preukaz, rodný list dieťaťa, 9€ na zakúpenie  zošitov a prvej knihy.

Projekt: " Zabezpečenie a podpora vzdelávacieho procesu so špeciálnym dôrazom pre žiakov so ŠVVP"

Začiatok realizácie od 1.februára 2018.

Bližšie informácie: TU

• Vianočná krabičková akcia

Vianočná krabičková akcia sa realizovala prvý krát na Slovensku od 30.11.2018 do 20.12.2018 so zberným miesto v Gymnáziu Kráľovský Chlmec. Štefánia Bálintová, bývalá žiačka našej školy iniciovala túto aktivitu aj na našej škole a aj vďaka nej sme dňa 19. decembra 2018 odvzdali 44 ks balíčkov, ktoré pripavili jednotlivé triedy s cieľom: " Každé dieťa si zaslúži pekné vianoce!".

• Aj tento rok nás navštívil Mikuláš so svojimi pomocníkmi. Deti za pekne pripravené pesničky a básničky čakala sladká odmena.